קייטנות כדורגל בחו"ל

ללמוד כדורגל מהגדולות בעולם

חווית כדורגל של פעם בחיים, קייטנה בקבוצות הכדורגל הכי טובות!
קייטנת כדורגל של ריאל מדריד
קייטנת כדורגל בקבוצת במנצ'סטר יונייטד
צרו קשר עוד היום!

קייטנת ריאל מדריד  |  קייטנת מנצ'סטר יונייטד

TourSites.co.il - פרסום תיירות ופנאי

קייטנות הכדורגל מוצעות לכם על ידי קולומבוס ספורט מבית קולומבוס
תיירות, סוכנות נסיעות וותיקה בעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום.
כל מחנה כדורגל מנוהל על ידי המדריכים הטובים ביותר, ובליווי וייעוץ
ישראלי מקצועי וצמוד של זאב זלצר הבוחן את רמת הקייטנות .

קייטנת כדורגל במנצ'סטר יונייטד

קייטנת כדורגל בקבוצת יונייטד- הקבוצה מעוטרת ביותר בליגה האנגלית, אין קבוצה אנגלית אחרת שזכתה ביותר תארים בתוך אנגליה ומחוצה לה, מאשר מנצ'סטר.

תכניות הלימודים של מנצ'סטר יונייטד מופנמות כמעט בכל בית ספר לכדורגל באנגליה ובעולם כולו, בהיותה אחת הקבוצות הראשונות בעולם, מנצ'סטר יונייטד טומנת בתוכה סודות עוד מראשית עולם הכדורגל.

קייטנת הכדורגל של מנצ'סטר תשתף את ילדכם בחלק מסודות אלו, שם הוא יילמד את הבסיס להתפתחות של שחקן כדורגל מנצח.

כחלק מתוכניות מחנה הכדורגל, יילמדו החניכים כיצד לקבל החלטות ולקחת אחריות במהלך משחק, זאת תוך התגברות על הפחד מעשיית טעויות, בעיה המונעת משחקני כדורגל רבים להתפתח ולהצליח .

במנצ'סטר יודעים כי כל ילד בנוי ומתפתח אחרת, המאמנים במחנה בעלי ידע מקצועי וניסיון רב בלהעביר את חומר הלימוד לחניכים באופן המתאים להם, כך שכל יוצאי מחנה הכדורגל ינצלו את הפוטנציאל הטמון בהם וכל חניך יגיע לרמת משחק האופטימאלית.

האימונים במחנה

טכניקה ויכולת אישית

טכניקה הינה מפתח חשוב לשחקן כדורגל יעיל ובטוח על המגרש. טכניקה גבוהה על המגרש מאפשרת לשחקן לבטוח בעצמו ובכך מפחיתה את רמת הלחץ בו נמצאים בזמן משחק ושפרת את הרמה של קבלת ההחלטות.

חניכי הכדורגל בקייטנה יילמדו כיצד להעצים ולשפר את כל היכולות הטכניות החשובות ביותר. החל ממצבים מול שחקן יריב, כיצד ומתי לבצע הטעיות, תרגילי התחמקות וסיבובים עם ובלי הכדור, ועד ליכולות טכניות גבוהות ושליטה בכדור תוך כדי דריבל (כדרור) מסירות קצרות וארוכות, קליטת כדור בטכניקות ומצבים שונים, קבלה וסגירה של שחקני היריבה, כל אלו במהלכי התקפה והגנה ותוך כדי לחץ היריבה.

אימוני הטכניקה, כמו כל אימוני הקייטנה, מבוצעים במתקני הכדורגל הטובים והחדישים ביותר לשם ניצול מירבי של יכולות ילדכם.

טקטיקות כדורגל

קייטנת כדורגל ללא פיתוח טקטיקות משחק אינה קייטנה מושלמת.
בכדורגל המודרני ובעיקר בעשור האחרון, טקטיקות משחק הפכו לחשובות ביותר, ניתן
לראות זאת משפיע על כל משחק כדורגל בארץ ובחו"ל.
שחקן כדורגל שמבין טקטיקה ומיישם אותה על המגרש הוא שחקן אשר משפיע ומוביל קבוצות!
טקטיקת משחק אינה רק נחלת המאמן, על שחקן כדורגל להיות מסוגל להבין לבד את החשיבות של טקטיקה אשר נבחרה על ידי המאמן.

על פי גיל ורמת השחקן, נלמד בקייטנה מהלכים ותפיסות טקטיות שישפרו משמעותית את ההשפעה והשליטה שלו על המגרש. כיצד להפוך מעוד שחקן כדורגל לשחקן מוביל משחק וקבוצה.

כושר גופני

כושר גופני גבוהה משפיע הינו קלף מנצח במשחק כדורגל, היכולת לשחק באותה רמה לאורך זמן עוזרת לשחקן לקבל החלטות נכונות ולבצע מהלכים ברמה גבוהה גם לאחר 45, 60 ו90 דקות של משחק אינטנסיבי.

בזמן הקצר של קייטנת כדורגל לא ניתן לשפר באופן משמעותי את רמת הכושר הגופני של השחקן אולם כן ניתן ללמד ולחנך את השחקן כיצד להתאמן נכון, לנצל את האימון כדי להגיע לרמת כושר גבוהה.

כושר גופני הוא אחד ההבדלים המשמעותיים בין הכדורגל בארץ לכדורגל באירופה ובחו"ל בכלל. חניכי מחנה הכדורגל יילמדו כיצד לנהל אורח חיים נכון, תזונה בריאה ולשמור על כושר גופני אישי גבוה.

מנטאליות של מנצח

עבור שחקן כדורגל, אין מקום טוב יותר ללמוד "מנטאליות של מנצח" מאשר במנצ'סטר יונייטד, הקבוצה האנגלית המעוטרת ביותר, שניצחה יותר מכל קבוצה אחרת בליגה האנגלית, שהייתה הקבוצה האנגלית ראשונה לנצח בגביע אירופה לאלופות.

מטרתו של ספורט תחרותי היא לנצח, כך גם בכדורגל. חניכי הקייטנה ילמדו להתגבר על מכשולים מנטאליים ולהפוך לשחקנים מנצחים, כיצד לנצח משחקים בזמן פיגור, כיצד להתגבר על הפסד ולנצח את המשחקים הבאים. כיצד לקבל ולהתגבר על טעויות קריטיות, כיצד לקבל ניצחון ולשמור אותו כדבר חיובי ולא להפוך אותו לשלילי.

מחנה כדורגל- חוויה חברתית

אין ספק ששחקנים שמכירים טוב אחד את השני, נהנים ומנצחים יותר משחקים ביחד, בכל קבוצת כדורגל גדולה לומדים השחקנים לפתח יכולות חברתיים גבוהים וקשרי חברות עמוקים.
קייטנת כדורגל בקבוצה כמו מנצ'סטר יונייטד הינה הזדמנות נדירה ללמוד לפתח כישורים חברתיים גבוהים, ולחבור לשחקני העתיד של הכדורגל הישראלי והעולמי.

פעילות הקייטנה

  משך כל קייטנת כדורגל הוא 6 ימי פעילות מימי ראשון ועד שישי, מחנה האימונים כולל:
 • תכנית הבנויה על פי מודל אימוני הכדורגל של מנצ'סטר יונייטד המועברת על ידי מאמנים שגדלו והוכשרו במנצ'סטר יונייטד ובעלי הסמכה של UEFA.
 • השתלמויות כדורגל בתחומים כגון תזונה, כושר גופני, כיצד להפוך לשחקן כדורגל גדול, אסטרטגיות וניצול הזדמנויות וטקטיקות כדורגל.
 • ניצול ושימוש כל מתקני הכדורגל של בית הספר יונייטד ביניהם מגרשי אימונים , כדורסל, טניס ובריכת שחייה.
 • שימוש בציוד הטוב בעולם- ציוד האימונים האיכותי והמתקדם ביותר של מנצ'סטר יונייטד אשר הופך מחנה כדורגל לחוויה לימודית מהנה.
 • כנס ותצוגת סיום באיצטדיון אולד טראפורד האגדי.
 • ביקור במוזיאון מנצ'סטר ובחנות הראשית של הקבוצה. סיור בעיירה טראפורד.
 • משחקי גמר באיצטדיון אולד טראפורד, כל חניכי קייטנות הכדורגל יישתתפו בתחרות כישורים על המגרש.

מסלולי הקייטנה

שימו לב שחניכי כל קייטנה צריכים להיות בגיל המתאים לאורך כל מחנה הכדורגל.

מסלול קייטנה לצעירים, 8-11

קייטנת כדורגל לצעירים מתמקדת בלימודים בסיסיים של כישורים וטכניקת משחק, מלמדת את השחקנים כיצד לשלוט ולפתח כישורים אלו. מחנה הכדורגל המותאם לגילאי 8-11 בנוי כך שהילדים לא רק יילמדו כדורגל אלא יעשו זאת תוך חוויה חברותית, מהנה וכייפית. למשך שבוע שלם ירגישו החניכים את עולם הכדורגל האמיתי ויחוו זאת כמו שחקני הכדורגל הגדולים של מנצ'סטר יונייטד.

קייטנה לגילאי נוער, 12-16

קייטנה במאמץ מוגבר אשר מטרתה להעלות את רמת המשחק של חניכיה תוך שימוש ברמת טכניקה גבוהות, פיתוח ההבנה של קבוצת כדורגל והמבנה שלה, החשיבות הטמונה במהלכי ההגנה וההתקפה של משחק כדורגל תוך התבססות על תורת המשחק של מנצ'סטר יונייטד. בנוסף יילמדו חניכי הקייטנה גישה חיובית ובוגרת להתפתחותם כשחקנים, הכנה גופנית ונפשית לרמת המשחק, התחרות והאימונים של קבוצות כדורגל בוגרות וגדולות.

קייטנת כדורגל לבוגרים, 17-18:

מחנה כדורגל אינטנסיבי המתאים יותר לחניכים הבוגרים מבין קבוצות הגילאים. בין השאר יילמדו חניכי קייטנת הבוגרים על עתיד הכדורגל וההזדמנויות הטמונות בתחום.

צוות המחנה יעזור לחניכי הקייטנה לממש את הפוטנציאל הגלום בהם בתור שחקני כדורגל לעתיד, לפתח ולעצב את זהותם כשחקנים בעולם הכדורגל. מעבר לכך יילמדו החניכים כיצד לזהות הזדמנויות נוספות בעולם הכדורגל כגון אימון, תזונה ומדעים.

קייטנת שוערים, 8-16:

אין ספק שאילולא שוערים גדולים בקבוצה, מנצ'סטר יונייטד לא הייתה מגיעה להישגיה הבלתי מעורערים.

שוערים אגדיים תמיד היו נחלתה של יונייטד, החל מאלכס סטפני שלקח עם הקבוצה את גביע אירופה כאשר הייתה האנגלית הראשונה לעשות זאת, ועד שוערים שנחרטו בהיסטוריה כמו גרי ביילי ואחריו פיטר שמייקל, וואן דר סאר בן דורנו.

קייטנת השוערים של מנצ'סטר יונייטד מבוססת על פילוסופיית האימון של הקבוצה אשר פותחה מימיי ראשית הכדורגל ופותחה לאורך היסטוריה של יותר מ120 שנה.

חניכי הקייטנה יילמדו טכניקות שונות של שוערות, טקטיקה במצבים שונים במהלך משחק, ראיית משחק, כלים פסיכולוגיים, נפשיים וחברתיים של שוערי כדורגל, תקשורת עם ההגנה והשחקנים בכלל, תפקידו החשוב של שוער בזמן הגנה וההתקפה.

בקייטנה יילמדו יכולת ארגונית ושליטה במהלך המשחק, התמודדות במצבים נייחים, תקשורת עבודת רגליים, מהירות וגמישות, בעיטות ועוד.

קייטנת כדורגל לבנות, גילאים 8-18:

המסלול המיוחד של קייטנת כדורגל לבנות בלבד מותאם לגילאים 8 עד 18, מכל העולם כולו מגיעות בנות לקייטנה של מנצ'סטר יונייטד ולומדות כיצד לפתח את כישוריהן כשחקניות ולהגיע לרמות הגבוהות ביותר בעולם הכדורגל הנשי ההולך ומתפתח ברמות מסחררות.

מועדים ומחירי קייטנות מנצ'סטר יונייטד

מועדי קייטנות לשנת 2012 :

- מועד ראשון: 8-13.07.2012
- מועד שני: 12-17.08.2012

מחירי הקייטנות:

8-13.07.2012: 1759 £
12-17.08.2012: 1779 £

המחירים כוללים:

 • השתתפות בקייטנת הכדורגל
 • טיסות לאנגליה
 • מלווה ישראלי בקייטנה
 • לינה + שלוש ארוחות ביום
 • ביטוח של עד 1,000,000 $ למשתתף, כול כיסוי טיסה אווירית
 • מתנות בית הסזפר לכדורגל של מנצ'סטר יונייטד:
  1. ערכת אימון כדורגל של מבית נייק של בית הספר לכדורגל של יונייטד.
  2. כל חניך יקבל "ספר שחקן" הכולל פרופיל אישי ותכנית התפתחות מקצועית
  3. חבילת מתנה מבית הספר.

מידע להורים

רווחת הילדים בקייטנה.

בבית הספר של מנצ'סטר דואגים לרווחת כל ילד וילד, כך גם בקייטנות עניין זה הוא מהמעלה הראשונה. צוות רווחה מסור יעמוד לרשות הילדים בל שעות היממה ויענה על כל צרכיו האישיים.

על מנת שילדכם יקבל את התנאים החשובים להצלחתו, עלינו לקבל את כל המידע הרפואי אודות ילדכם, פרטי ההתקשרות המלאים עם אנשי הקשר, ופרטי הנסיעות והמקומות בהם ביקר הילד לפחות 30 יום לפני הגעתו אלינו לקייטנה.

רישום לקייטנה וליווי החניכים.

כל קייטנות הכדורגל המאורגנות על ידי "קולומבוס-אופקים" הינן בליווי מבוגר ישראלי השוהה יחד עם החניכים באנגליה לאורך כל תקופת מחנה הכדורגל.
כל חניך מתחת לגיל 16 חייב להגיע ביום הרישום הראשון של הקייטנה בליווי מבוגר.

סיום ועזיבת הקייטנות

עם סיום הקייטנה, כל החניכים יעזבו את המתקנים בהסעות וליווי מוסדרים לשדה התעופה לשם חזרה לארץ.

עזיבת חניכים מתחת לגיל 16 למקום אחר תתאפשר אך ורק בליווי מבוגר אשר יגיע למתקני הקייטנה לאסוף את הילד.

בשום פנים ואופן לא תתאפשר עזיבת חניכים בתנאים אחרים, תקנות אלו חשובות לשם שמירה על בטחון ילדכם, בבת עיניכם.

במידה ואיסוף הילדים לא ייתבצע על פי תקנות אלו, ייווצר קשר עם רשויות הרווחה לשם עזרה בטיפול יאה בילדים.

משתתפים מחו"ל - אשרת כניסה.

חניכי הקייטנות בכל הגילאים (8 עד 18) אשר צריכים להוציא אשרת כניסה (ויזה) לאנגליה צריכים להעביר לשגרירות בריטניה במדינתם את האימייל שנשלח אליכם, המאשר את השתתפות הילדים בקייטנת הכדורגל.

באחריות ההורים להגיש בקשה אשרת כניסה על פי קטגוריית מבקר:
"Visa Category – Child Visitor" יש לוודא כי הוצאתם אשרה זו מבעוד מועד, תדאגו להשאיר לעצמכם מספיק זמן בין התשלום לקייטנה ועד לטיסה עצמה על כדי לקבל את אשרת הכניסה.

לינה ומגורים

במהלך שהות הילדים בקייטנה הלינה תהיה באולמות מוסדרים בגדלים שונים, אנו נדאג לתנאי הלינה ואין צורך להביא מצעים. חלוקת החניכים בין חדרי השינה תתבצע עם ההגעה ביום הראשון לקייטנה.

כפי שנהוג בכל קבוצות הכדורגל השירותים והמקלחות יהיו משותפים.

במידה וילדכם יירצו ללון יחד עם חבר המשתתף בקייטנה, יש להודיע זאת רק לאחר ההגעה למחנה, צוות בית הספר יעשה ככל יכולתו לכבד בקשות אלו אולם יש לקחת בחשבון שלא תמיד נוכל להוציאן לפועל.

ארוחות

בכל יום יוגשו לילדים בקייטנה 3 ארוחות אשר ייבחרו על ידם מהתפריט. במידה ולילדכם מגבלות תזונתיות, אלרגיות או בקשות מסויימות, יש לציין זאת בזמן הרישום לקייטנה, בסעיף התזונה בטופס.

דמי כיס לילד

בקייטנה יקבלו הילדים 3 ארוחות ביום ויהיו לרוב עסוקים בפעילות המחנה ולכן יהיה צורך בדמי כיס על בסיס יומי, יחד עם זאת החניכים יזדקקו לדמי כיס עבור יום הטיול באולד טראפורד בו נטייל בעיר ובחנות המזכרות של יונייטד.

לבית הספר יש בנק הפתוח במהלך כל שבוע הקייטנה, בבנק ניתן להיעזר בשמירה על חפצים והפקדת כסף עבור ילדכם, מומלץ להשתמש בשירות זה על מנת להימנע מאיבוד חפצי ערך וכספים.

מה להביא למחנה

החניכים יקבלו ערכת אימון מבית מנצ'סטר יונייטד, אולם יש לדאוג לבגדי אימון נוספים למשך כל שבוע הקייטנה, יש לקחת בחשבון כי מזג האוויר במנצ'סטר יכול להיות הפכפך ולהשתנות ולכן יש לדאוג לבגדים ארוכים כקצרים, על השחקנים ללבוש מגני שוקיים בזמן האימון אשר ייתקיים על משטחי דשא ולכן ניתן להביא גם נעלי כדורגל מלבד נעלי ספורט רגילים. רצוי לכלול:

 • חולצות קצרות (גם לאימונים)
 • מכנסיים קצרים (גם לאימונים)
 • מכנסי טרניג לאימון
 • חולצות טרניג לאימון
 • גרביים מתאימות, תחתונים
 • מומלץ להשתמש בכלי לניהול רשימת ציוד בדף לשם כיסוי כל הצרכים.

יש לדאוג לציוד עבור פעילויות ספורט נוספות כגון טניס ושחייה, מגבת רחצה, בגדים לשעות הערב, מעיל, כלי רחצה. יש לדאוג למספיק בגדים לשבוע כולו שכן השימוש במכונת הכביסה די מוגבל.

מומלץ מאוד לרשום את פרטי ילדכם בטוש לא מחיק על הבגדים והציוד השונה כדי להמנע מאובדן או בלבול בציוד.

טלפונים ניידים

כל הטלפונים הסלולאריים ייאספו עם הגעת החניכים לקייטנה, בכל יום בין השעות 17:30 ו- 18:30 ייתאפשר לילדים לקבל את הטלפונים ולחייג הבייתה.

במהלך שאר שעות הקייטנה לא יתאפשר שימוש בטלפונים הסלולאריים מכיוון שהילדים יהיו עסוקים באימון או בפעילויות נוספות.

במהלך הרישום יינתן להורים מספר טלפון ליצירת קשר בית הספר.

פעילויות נוספות בקייטנה

בשטח בית הספר מתקני ספורט רבים נוספים, במהלך שבוע הקייטנה ייתאפשר לילדכם להשתמש במתקנים אלו ללא שום תוספת עלות.

ביטוח

הילדים מבוטחים בביטוח של עד כמיליון דולר אולם מומלץ עד מאוד לעשות ביטוח נסיעות עבור לכיסוי ציוד אישי ולכיסוי של ביטול הנסיעה עקב מחלה או פציעה או קיצור שהייה במחנה מסיבות אלו.
במידה ולא עשיתם ביטוח כזה קחו בחשבון שלא ייתאפשר לקבל החזר על ידנו במקרים של ביטול או קיצור שהייה.

ביקור הורים, משפחה וחברים בקייטנה

  מבקרים אשר יירצו להפגש עם חניכי הקייטנה יוכלו לעשות זאת אך ורק בימי רביעי בין השעות 10:00 ל- 11:30, הסיבות לכך:
 • דאגה לבטיחות ילדכם ומתן הזדמנויות שווה לכל ילד להיפגש עם קרוביו.
 • תרגול עצמאות לילדים אשר יחוו את החיים האמיתיים בתור שחקני כדורגל אשר נמצאים במחנות אימונים הרחק מביתם.

צילום תמונות בקייטנה

במהלך האימונים בבית הספר לא יוכלו החניכים להסתובב עם מצלמות ולכן אנו נדאג לתמונות אשר יופיעו באתר בית הספר.

הערה חשובה

כל הקורסים, קייטנות כדורגל, הפעילויות, מיקום הפעילויות השונות, הסדרי הנסיעה נתונים לשינוי ומושפעים מרמת הדרישות למחנה וההיענות לקורסים ותנאי מזג האוויר.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לערוך שינויים במידע והתנאים שהבאנו כאן לפניכם מכל סיבה שהיא, זאת מבלי לפגוע בתנאי ההזמנה אשר יהיו תקפים ומחייבים. במידה ותהיה סתירה בין תנאי ההזמנה לבין הכתוב במסמך זה, תנאי ההזמנה יהיו עליונים על הכתוב בדף זה.

קייטנת כדורגל בשילוב לימודי אנגלית

ללמוד כדורגל ממנצ'סטר יונייטד ואנגלית מאוניברסיטת אוקספורד, לא תוכלו לתת יותר טוב מזה לילדכם, שני המוסדות הטובים ביותר בעולם כל אחד בתחומו.

שיעורי האנגלית אשר נבנו על סמך ספרות אוקספורד הענפה והנפוצה בעולם ללימודי אנגלית עבור תלמידים בכל שלבי הלימוד יוצעו לחניכי בית הספר, בשילוב קייטנת הכדורגל, תוך התאמה אישית לרמתו של כל תלמיד.

תכנית הלימודים תותאם בצורה הטובה ביותר ותשיג תוך שבוע את התוצאות המקסימאליות מכיוון שנושאי הלימוד ישלבו את הנושאים האהובים על הילדים והרי ידוע שיותר קל ללמוד תוך שיח על נושא אהוב.

מורים מעולים אשר יודעים לפנות אל ילדים מהצעיר ועד למתבגר לא רק ילמדו את ילדכם אלא גם יקנו להם מוטיבציה ללמוד את השפה, שכן כל שחקן כדורגל טוב צריך לדעת אנגלית על מנת להצליח באירופה.

עם תחילת הלימודים יעברו כל חניכי המחנה מבחן אשר יעזור לאבחן את רמת הידע שלהם וכך יתחלקו לראשונה לכיתות בנות מקסימום 16 תלמידים הכיתה.

עם סיום הלימודים התלמידים יקבלו את חומר הלימוד ויוכלו לשתף עם בני ביתם את אשר למדו ולהציג בפניהם את השיפור אשר השיגו.

החניכים יילמדו במשך השבוע סכום כולל של 12.5 שעות של לימודי אנגלית האיכותיים והיעילים ביותר מהמורים בטובים ביותר באנגליה.

התלמידים יקבלו חוברת לימודים אישית בהוצאת אוניברסיטת אוקספורד.

חומר נלמד יכלול- דקדוק וכתיבה, אוצר מילים, קריאה ודיבור.

תאריכי קייטנת כדורגל + שיעורי אנגלית:
03-16.07.2012

מחיר הקייטנה:
4,750 $
קייטנת כדורגל – ריאל מדריד

בזירה האירופית אין קבוצה מנצחת יותר מאשר ריאל מדריד אשר לאורך השנים זכתה יותר פעמים מכל קבוצה אחרת בגביע ליגת האלופות. קייטנת כדורגל בריאל מדריד היא ללא ספק המקום ללמוד מאלופה אמיתית, שהייה במחנה הכדורגל של ריאל מדריד הוא המקום ללמוד טכניקות מתקדמות וטקטיקות כדורגל מהמעלה הראשונה בעולם.

מועדון ריאל מדריד מקיים מידי שנה מחנות כדורגל בעונת הקיץ אשר מיועד לחניכים בגילאים 10-17 מכל העולם. במחנה יילמדו החניכים טכניקות כדורגל ויוכשרו למשחקי כדורגל תוך שילובם עם תרבויות שונות מהעולם.

סוכנות הנסיעות "קולומבוס - אופקים" מרכזת קבוצות ילדים ומשווקת בארץ את קייטנות ומחנות הכדורגל של ריאל מדריד, תוך ליווי צמוד עם ישראלי מבוגר.

מחנה הכדורגל - תכנית האימונים:

  מלבד טורניר בין קבוצות יעברו חניכי המחנה תוכנית מוגדרת להקניית טכניקות משחק:
 • יכולות טכניים וטקטיים אישיים בזמן מהלכי הגנה והתקפה.
 • יכולות טכניים וטקטיקות קבוצתיות במהלכי הגנה והתקפה.
 • עבודה ופיתוח לפי אזורי משחק (הגנה, קישור, אגפים, התקפה).

סדר יום בקייטנה

יום במחנה מתחיל בהשכמה מוקדמת בשעה 08:30 ומסתיים בכיבוי אורות בשעה 23:00.

הפעילות הספורטיבית והאימונים היומיומיים במחנה יחולקו לשניים ויתקיימו בחלקם הראשון בשעות הבוקר (לאחר ארוחת בוקר ונסיעה למתקן האימונים של ריאל מדריד) ובשעות אחר הצהריים.

לאורך השבועיים ובין האימונים ייהנו החניכים מפעילויות ספורט נוספות כגון בילוי בבריכת מתקן האימונים, פעילויות פנאי מהנות וילמדו אודות אורח חיים בריא ותקין של ספורטאים.

כל אלו תוך הקניית ערכי הספורט ותורתה של קבוצת הכדורגל ריאל מדריד.

מלבד השהייה במחנה האימונים הרישמי של ריאל מדריד יתקיים סיור באיצטדיון סנטיאגו ברנבאו.

מתקני המחנה וצוות הקייטנה

המתקנים

ברוב מהלך היום ישהו ויתאמנו חניכי הקייטנה באוניברסיטה האירופית של מדריד.

במתקנים ישנם מגרשי כדורגל, אולמות ספורט בירכה מחוממת 4 מגרשי ספורט רב תכליתיים, 4 מגרשי פאדל-טניס ו5 מגרשי טניס נוספים.

מלבד אלו ישנם מעבדות פיזיולוגיות לבחינת תרגילים פיזיים, ביומכניקה והדרכה.

ייתכן וחלק מהאימונים ישולבו במתקן האימונים על שם איקר קאסיאס.

צוות ההדרכה

את האימונים הספורטיביים והפיזיים של קייטנת הכדורגל יעבירו סגל מקצועי מבית Fundación del Real Madrid המורכב מבוגרי האוניברסיטה אשר בעלי תעודה מקצועית במדעי פעילות גופנית וספורט, טכנאי ספורט וצוותי תמיכה נוספים.

את ההכשרה התיאורטית יעבירו מורים ומחנכים מקצועיים מבית ריאל מדריד ולשעות הפנאי וההנאה ילוו את החניכים מדריכי הקייטנה.

מועדי קייטנות ריאל מדריד ועלויות

  הקייטנות אורכן שבועיים ימים ומיועדים לבנים ובנות בגילאים 10-17. קייטנות ריאל מדריד בשנת 2012 יערכו בתאריכים הבאים:
 • קייטנה ראשונה: 01-14.07.2012.
 • קייטנה שנייה: 15-28.07.2012.

מחיר הקייטנות:
2,907 €

  המחיר כולל:
 • טיסות בינלאומיות
 • השתתפות בקייטנה
 • מלווה ישראלי צמוד
 • לינה + 3 ארוחות ביום
 • העברות (+ נסיעות ממגורי החניכים אל מתקני האימונים, פעמיים ביום)
 • ביטוח עד ל1,000,000 $ למשתתף כולל כיסוי הטסה אווירית

אירוח, לינה וארוחות.

החדרים

הלינה והשהייה הם במעונות של האוניברסיטה האירופאית של מדריד, בחדרים זוגיים חיצוניים. כל חדר עם מיזוג אוויר ומכיל שירותים ומקלחת.

אוכל ותזונה

החניכים יקבלו 3 ארוחות מלאות ביום כאשר כל ארוחה הינה בהשגחה תזונתית, זאת על מנת להבטיח התאמה מלאה לצורכי המשתתפים תוך שמירה על דרישות האיכות של קבוצת ריאל מדריד. שמירה על תזונה בריאה תקנה לילדיכם ערכים של ספורטאים מנצחים ותחנך אותם לחשיבות של אכילה נכונה.

ארוחת בוקר
ארוחות הבוקר יהיו מורכבות מנוזלים בריאים בין היתר מיצי פירות ומוצרי חלב שונים, פחמימות עוגיות בריאות, דגנים ופירות.

הפסקת אמצע הבוקר
חטיף בריאות ושתייה.

א.צהריים
ארוחות הצהריים של קייטנת ריאל מדריד מורכבות ממנה ראשונה, מנה עיקרית, סלט ותוספות, לחם, קינוח ושתייה- מים ומיצים כיאה לספורטאים ושחקני כדורגל.

תזונת ביניים
כריך בריא ושתייה בין ארוחת הצהריים וארוחת הערב.

ארוחת ערב
כמו ארוחת הצהריים גם ארוחת הערב תהיה מורכבת ממנה ראשונה ועיקרית+ סלט ותוספות, לחם, קינוח ושתייה (מיצים שונים ומים).