הרשמה
כניסה למערכת
צור קשר
קייטנת כדורגל

אתרי תיירות - TourSites.co.il

אתרי התיירות של TourSites

דף ראשי מבצעים למה זה משתלם אודות המערכת אתרי הרשת מי אנחנו
שלום אורח\ת
   

האתרים ברשת TourSites

את האתרים בחרנו מתוך מחשבה, תוך שימת דגש על שמות האתרים (דומיינים), תכני האתרים וקהלי היעד השונים אותם אנו מעוניינים למשוך, דאגנו לכלול מגוון רחב של סוגי פניות כך שהמערכת שלנו תוכל לספק לכם לקוחות מתחומי התיירות השונים- נופשים, חבילות נופש וחופשות שונות, טיולים מאורגנים, מאורגנים עצמאית, טיסות בלבד , יעדי חו"ל ובארץ ועוד..

 1. Nofashim.co.il - נופשים
  למרות היותו אחד האתרים החדשים ברשת, בגלל שמו המנצח הפך אתר נופשים להיות אחד מהמובילים שבין אתרינו וניתן למצוא אותו ממוקם בין התוצאות הראשונות תחת חיפוש המילה "נופשים"
 2. Fly2.co.il - טיסות לחו"ל, משרדי נסיעות
  במאי 2009 הוטמעה לראשונה המערכת באתר Fly2 אשר היה האתר הראשון שהציע לגולשים אתה האפשרות לקבל עד 5 הצעות עבור טיסות לחו"ל, טיולים נופשים ועוד. כמובן שמאז הצטרפו לרשת האתרים שלנו עוד מספר אתרי תיירות. האתר ממוקם גבוה בתוצאות חיפוש שונות כגון "משרדי נסיעות" ועוד.

 3. TiulMeurgan.co.il - טיול מאורגן, טיולים מאורגנים
  אתר טיול מאורגן כשמו כן הוא מרכז הצעות ומידע אודות טיולים מאורגנים כאשר בתחילת דרכו התקבלו באתר טיול מאורגן פניות עבור טיולים מאורגנים בחו"ל וכיום מתפרסמים באתר גם טיולים מאורגנים בארץ. למרות גילו הצעיר מספר המבקרים באתר גדל משמעותית החל מחודשו הראשון.
  בשילובים שונים של חיפוש טיולים מאורגנים במנועי החיפוש באינטרנט ניתן למצוא את אתר טיול מאורגן ממוקם בין התוצאות הראשונות
 4. TravelTrip.co.il - מידע למטייל, רשת חברתית
  בשיתוף פעולה והצעיר מבין אתרינו נועד TravelTrip.co.il להיות אחד מאתרי המידע הגדולים למטיילים בחו"ל, האתר בתחילת דרכו אולם כבר כעת ניתן למצוא בו מידע רחב על מקומות לינה, מזג האוויר ופרטים נוספים על כל יעד, האתר הוא הרשת החברתית הראשונה למטיילים ומלבד פורומים, צירוף חברים ושיתוף תמונות האתר מספק כלים אמיתיים שעוזרים למטיילים כמו ניהול רשימות ציוד לטיול, ניהול יומן מסע ועוד. בקרוב ייתאפשר באתר למצוא מידע נוסף על כל אטרקציה, מסעדה, מקום בילוי ואתרי תיירות ולקבל קופון עבור כל יעד
 5. VacationPackages.co.il - חבילות נופש
  כשמו כן הוא, אתר "חבילות נופש" מושך אליו לקוחות שונים אשר בעיקר מחפשים חבילות נופש בחו"ל, נופשים בארץ, נופשים משפחתיים ועוד.
  מכיוון שחבילות נופש נחשבות מוצר כדאי למכירה היה לנו חשוב להגדיל את כמות הלקוחות שלנו בתחום תיירות זה על מנת שנוכל להציע לכם יותר
 6. FamilyVacation.co.il - חופשה משפחתית
  כמו בכל מקום בעולם גם בארצנו חלק גדול מהחופשות והנופשים מיועדים למשפחות לכן מצאנו לנכון להקים אתר אשר יירכז וימשוך אליו לקוחות המחפשים חופשות משפחתיות, נופשים וטיולים המיועדים למשפחות
© בשרו - שיווק מוצרי אינטרנט
רשימת אתרי תיירות