הרשמה
כניסה למערכת
צור קשר
קייטנת כדורגל

אתרי תיירות - TourSites.co.il

אודות מפעילי TourSites

דף ראשי מבצעים למה זה משתלם אודות המערכת אתרי הרשת מי אנחנו
שלום אורח\ת
   

אודות TourSites- אתרי תיירות

בקצרה על המערכת

TourSites הנו שם המאגד תחתיו רשת אתרי אינטרנט מתחום התיירות ומערכת לידים (פניות) המאפשרת הפצה ופרסום הצעות ודילים ברחבי האינטרנט תוך חשיפה לעשרות אלפי לקוחות בחודש.
מערכת הלידים של TourSites מאפשרת למשרדי נסיעות, חברות תיירות ומדריכי טיולים לשווק ולהפיץ הצעות ודילים באתרים הרשת שלנו, לנהל את הפניות המתקבלות דרך האתרים ולהגדיל את נפח העסקאות של העסק.

מערכת TourSites החלה לפעול במאי 2009 כאשר בתחילת דרכה פעלה באתר Fly2 ובשיתוף פעולה בשני אתרים תיירות נוספים.
בתחילת דרכה המערכת אפשרה ללקוחותיה לקבל פניות לפי יעדים נבחרים בחו"ל.
באפשרות הסוכנים היה לבחור את היעדים בהם הם נותנים שירות ואת סוג השירות (טיסות, חבילות נופש, טיולים מאורגנים, מאורגנים אישית..).

כיום Toursites הפכה לרשת אתרי תיירות עצמאית לחלוטין וכיום בבעלותנו 6 אתרים בתחום התיירות אשר בנויים באופן כזה שיפיקו את המיטב מפניות הגולשים.
ההחלטה לפעול עם אתרים אשר בבעלותנו בלבד נבעה מתוך כוונה לשמור על איכות פניות גבוהה שתשרת את לקוחותינו.
מתוך אותה כוונה לשפר באופן מתמיד את איכות הפניות, נולדה המערכת החדשה אשר היום מאפשרת לסוכנים, משרדי נסיעות ומדריכי טיולים לפרסם הצעות ודילים באופן חופשי וללא תשלום נוסף.
פרסום הצעה נעשה באופן חופשי על ידיכם ומופץ תוך רגע בין כל אתרי הרשת, תוך הבטחה לחשיפה מרבית ופניות בלעדיות שיגיעו אליכם.
עוד על המערכת

קצת על האתרים

את האתרים ברשת TourSites הקמנו פיתחנו וקידמנו באינטרנט לאחר מחקר מעמיק ובחינת שוק התיירות כך שניחשף אל הלקוחות הפוטנציאלים המתאימים לפי קשת השירותים השונים המוצעים על ידי חברות תיירות, משרדי נסיעות, מדריכי טיולים וסוכנים. עוד על האתרים

מקים המערכת

שמי רועי בשירי ואת TourSites הקמתי לאחר שנים של הכרות עם עולם האינטרנט, המכירות והשיווק. הקמת TourSites, מטרתה להביא לעוסקים בתחום התיירות אפשרויות חדשות של הפצה ופרסום מוצריהם בעולם האינטרנט.
© בשרו - שיווק מוצרי אינטרנט
רשימת אתרי תיירות