הרשמה
כניסה למערכת
צור קשר
קייטנת כדורגל

אתרי תיירות - TourSites.co.il

אודות מערכת TourSites

דף ראשי מבצעים למה זה משתלם אודות המערכת אתרי הרשת מי אנחנו
שלום אורח\ת
   

על המערכת - איך זה עובד

מערכת הלידים של "אתרי תיירות" - TourSites.co.il הינה אפיק השיווק והפרסום המשתלם ביותר באינטרנט בתחום התיירות . אם אתם סוכני נסיעות, מדריכי טיולים, חברות תיירות או ספקי תיירות כלשהם רשת TourSites היא האפיק שלכם.

 • אז איך זה עובד?

  לאחר הצטרפות למערכת תקבלו "בנק לידים" (פניות) כאשר עבור כל פניה שתקבלו יקוזז ליד אחד מהבנק, בתור התחלה תוכלו להירשם חינם ולקבל פניות מתנה כדי להכיר את המערכת.
 • איך מקבלים פניות?

  במערכת שלנו תוכלו לפרסם הצעות ודילים ככל שתרצו, אם אתם מציעים טיולים מאורגנים, חבילות נופש או טיסות לחו"ל תוכלו להעלות את פרטי ההצעה במערכת וע"י לחיצה אחת לפרסם אותה באתרים השונים באינטרנט.

  בפני גולשים אשר מגיעים לאתרינו עומדות שתי אפשרויות:

  1. חיפוש הצעות מחיר ודילים שפורסמו על ידיכם ויצירת קשר ישיר עמכם.
  2. מילוי טופס וקבלה של עד 5 הצעות מחיר לפי יעד וסוג שירות (נופש, טיסה, טיול..) אם בחרתם לקבל פניות ליעד והשירות המבוקשים, תקבלו את פרטי הגולש.
 • איכות המוצר - התמורה הגבוהה בשוק:

  אם על ידי מערכות אוטומטיות או באופן ידני, הפניות אשר מתקבלות מבוקרות ואלו אשר שגויות או כפולות מזוכות כך שאיכות הלידים (פניות) והתמורה לכספכם נשארת הגבוהה ביותר בתחום.
 • למה זה משתלם?

  מסקירה שנעשתה מול סוכנים בשנה הראשונה לפעילותנו, עוד לפני שניתן היה לפרסם הצעות אישיות ודילים, עלה כי אחוז סגירת העסקאות עמד על מעל 17% !!

  100 לידים לעולים פחות מאשר פרסום מודעה או באנר באתרי אינטרנט, עיתונים וכו'.

  פירוט מבצעים (ומחירים) | הרשמה | צור קשר

© בשרו - שיווק מוצרי אינטרנט
רשימת אתרי תיירות